Place |
Family, Name |
Dance club |
Country |
1 place |
LEWANDOWSKA LAURA - WŁÓCZNIA PRZYZWANIA | JAST WROCŁAW |
|
2 place |
PIWOŃSKA JULIA - CZY ROBOTY ŚNIĄ O TAŃCU? | DANCE BUSTERS STUDIO ŁÓDŹ |
|
2 place |
FERSZT MAJA - LINIA ŻYCIA | STUDIO TAŃCA FAME PŁOCK |
|
4 place |
BIERNACKA JULIA - FAMILY TREE | DANCE BUSTERS STUDIO ŁÓDŹ |
|
5 place |
ARCISZ JULIA - UKRYTE PIĘKNO | RAMADA AKADEMIA TAŃCA OPOLE |
|
6 place |
PODLASIŃSKA WERONIKA - THIS BITTER EARTH | RYTMIX KONIN |
|
7 place |
JAROŃ PAULINA - PO DRUGIEJ STRONIE | ISKIERKA ŁAŃCUT |
|
7 place |
JANUS WERONIKA - LĘK WYSOKOŚCI | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
9 place |
BEDNARZ WANESSA - MÓJ NAJLEPSZEY PRZYJACIEL | T-8 RZESZÓW |
|
9 place |
WOŁOSZYN MARIA - KRÓLOWA SMOKÓW | EGURROLA DANCE STUDIO WARSZAWA |
|
11 place |
WRZESZCZ MARTA - AMAZON WOMEN | RELIESE DANCE FAMILY OTWOCK |
|
12 place |
SOPYŁA EMILIA - EXCALIBUR | MIRAŻ WODZISŁAW ŚLĄSKI |
|
13 place |
ŚLIWA NADIA - KRÓLOWA ŻYWIOŁÓW | SZKOŁA TAŃCA I RUCHU SOUL DANCE DĘBICA |
|
13 place |
SUKIENNIK WIKTORIA - ZA TOBĄ | RELIESE DANCE FAMILY OTWOCK |
|
13 place |
SZYŁAK MARTA - MARZENIE O PIĘKNIE | RAMADA AKADEMIA TAŃCA OPOLE |
|
13 place |
SZCZUKIEWICZ ALEKSANDRA - CYGANKA | JOY DANCE SZCZECIN |
|
17 place |
ARMATA GLORIA - UCIECZKA OD ZŁA | SZKOŁA TAŃCA I RUCHU SOUL DANCE DĘBICA |
|
17 place |
RATKOWSKA PATRYCJA - HISZPANKA | LOVE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
17 place |
PILAWA JAGODA - DZIENNIK ANNY FRANK | ISKIERKA ŁAŃCUT |
|
20 place |
JUREK JULIA - W PUŁAPCE HAZARDU | DANCE BUSTERS STUDIO ŁÓDŹ |
|
20 place |
AKIŃCZA JULIA - PRAGNĄC KOLORU | JOY DANCE SZCZECIN |
|
20 place |
KOCON MILENA - TIME TO SAY GOODBYE | YULDANCE WARSZAWA |
|
23 place |
MAKOWSKA NIKOLA - OSTATNI LIST | JOY DANCE SZCZECIN |
|
24 place |
SIKORA MARTYNA - PODWÓJNA TOŻSAMOŚĆ | YULDANCE WARSZAWA |
|
24 place |
MAJEWSKA LUDWIKA - KOŁO ZĘBATE | JOY DANCE SZCZECIN |
|
24 place |
CIEPŁY AMELIA - TRUE COLORS | SZKOŁA TAŃCA I RUCHU SOUL DANCE DĘBICA |
|
24 place |
ROKICZAN OLIWIA - NA FALI | JOY DANCE SZCZECIN |
|
28 place |
PIEKAREK JULIA - THE HOSTAGE | STUDIO TAŃCA FAME PŁOCK |
|
29 place |
HERBERT WIKTORIA - PRZEMIANA | ISKIERKA ŁAŃCUT |
|
29 place |
FERENC MARTYNA - FLAMENKO | RZESZOWSKI DOM KULTURY |
|
29 place |
ZALWERT NIKA - SŁAWA | DANCE 4 FUN WARSZAWA |
|
29 place |
LEW EWELINA - EFEKT KAMELEONA | RZESZOWSKI DOM KULTURY |
|
29 place |
URBAŃCZYK ZUZANNA - PRZECIWNOŚĆ LOSU | RZESZOWSKI DOM KULTURY |
|
29 place |
ŚWIDERSKA ALEKSANDRA - NE ME QUITTE PAS | ISKIERKA ŁAŃCUT |
|
29 place |
FRIEMAN ZOFIA - W PAJĘCZEJ SIECI | YULDANCE WARSZAWA |
|
29 place |
WOŹNIAKOWSKA NATALIA - OSTATNI POCIĄG | CENTRUM TAŃCA Z.BUJAKOWSKI PIOTRKÓW TRYB. |
|
29 place |
DĄBROWSKA JAGODA - LOST | POLLY ART ACADEMY OPOLE |
|
38 place |
TABOR MILENA - PRZEMIJANIE | RZESZOWSKI DOM KULTURY |
|
38 place |
SOBINA ZUZANNA - TAJEMNICZE ZNALEZISKO | RZESZOWSKI DOM KULTURY |
|
38 place |
ANDZEL AGNIESZKA - CZEKAJĄC NA ODLOT | SPLOT CZĘSTOCHOWA |
|
38 place |
MACIEJEWSKA DOMINIKA - KOPCIUSZEK | SPLOT CZĘSTOCHOWA |
|
38 place |
DĄBROWSKA OLIWIA - BROADWAY'S STAR | POLLY ART ACADEMY OPOLE |
|
38 place |
WIĘSYK KINGA - OBŁĘD | LOVE DANCE ACADEMY WARSZAWA |
|
38 place |
RĄCZKA GABRIELA - NIEWYPOWIEDZIANY | GRACJA ŁAŃCUT |
|
38 place |
PĘKALA WERONIKA - DRUGIE ŻYCIE LALKI | RZESZOWSKI DOM KULTURY |